Endu.com.tr internet sitesi Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.

Ürünlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Bu koşulları ve güvelik politikamızı lütfen dikkatlice okuyunuz.

İnternet sitemizi kullanmanız bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm sorularınız için Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İnternet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir.

Endu.com.tr sitesi, Endu.com.tr adresi dışındaki diğer internet sitelerine bağlantı içerebilir. Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, kontrolünde olmayan bu sitelerdeki içeriklerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Endu.com.tr'da satılan ürünlerle ilgili yer verebileceğimiz olumlu ya da olumsuz kullanıcı yorumları dolayısıyla Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hizmet Politikamız 

Gizlilik Politikamız

Güvenlik Politikamız

Değişim / İade Politikamız

Hesap İşlemleri 
Endu.com.tr' a üyelik gerekmeden sipariş verilebilmektedir. Üyelik gerektiren durumlarda kullanıcı şifrenizin gizliliğini korumak, erişimde bulunduğunuz cihazın güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin yetkiniz dışında kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapılan yasa dışı erişimler sonucunda oluşacak zarardan hiç bir sebeple Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.
Endu.com.tr, uygun gördüğü hesabı askıya alma, değiştirme ve iptal etme yetkisine sahiptir.

Elektronik İşlemler 
Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, kullanıcı tarafından site ziyareti esnasında bırakmış olduğu tüm iletişim bilgilerini tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanabilir. Kullanıcı isterse üyelik ayarlarından bu ayarları değiştirebilir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları 
Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, tüm Endu.com.tr içeriğinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. Endu.com.tr internet sitesinde bulunan (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi'nden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler 
Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, Endu.com.tr internet sitesinin içeriği, teknik alt yapısı, organizasyon yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu Kullanım Koşulları’nda herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar, bu nedenle Endu.com.tr'yi her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Endu.com.tr Müşteri Hizmetleri 
Ünvan: Endu İnşaat Mühendislik Mimarlık Ticaret Limited Şirketi
Adres: Mehmet Akif Mah Şanlı Cad 6C D4 - Ümraniye - İstanbul
Telefon: 0530 656 10 96